0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Стрижні кулькові Довжина 98 мм

Поширені запитання:

Що таке стрижні?

Стрижні – це заправні елементи для ручок, які забезпечують постійний потік чорнила або гелевого чорнила.


Які бувають стрижні?

Ось деякі типи стрижнів:  • Кулькові стрижні: Це найпоширеніші стрижні, що використовуються для заправлення кулькових ручок. Вони містять чорнило, яке висувається на кульку і залишає слід при листі.

  • Гелеві стрижні: Ці стрижні містять густе гелеве чорнило, яке забезпечує більш гладкий і насичений лист. Вони часто використовуються у гелевих ручках. Стрижні для пір'яних ручок:

  • Стрижні для пір'яних ручок містять чорнило, яке просочує перо і створює плавний та елегантний почерк. Вони використовуються в пір'яних ручках для письма та мистецтва.


Де використовують стрижні?

Стрижні використовуються в офісах, школах, навчальних закладах, домашніх умовах та інших місцях, де використовуються відповідні типи ручок. Вони служать для заправки ручок, забезпечуючи тривале використання та зручність листа. Різні стрижні підходять для різних типів ручок, і їх використовують люди різного віку та професій, яким потрібне письмове вираження та підписання документів.


Стрижні кулькові Довжина 98 мм підібрати з ціною, котра починається з 0.58 грн в монобредовому магазині Buromax. Відправка і доставка усіх товарів з колекції письмові приладдя доступна у Червоноград, Павлоград или Краматорськ та в будь-які регіони на території Украини зручним для клієнта способом.
Чорнило і туш
[alert text]