0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Портфелі для переміщення документів Формат А3

Чи траплялася з вами така ситуація, коли на вулиці погода залишає бажати кращого, а вам терміново потрібно відвезти будь-куди документи? Таке, мабуть, траплялося з багатьма, і як перевезти документи так, щоб не пошкодити їх зовнішній вигляд?

Звичайно, можна використовувати папку-конверт або папку на гумках, але чи не краще придбати на такі випадки спеціальну папку-портфель, створену для переміщення документів. Такі папки-портфелі дуже зручні. Почнемо з того, що всередині такого портфеля є кілька відділень, в які можна розкласти документи. Це дуже зручно, особливо якщо вам потрібно відвезти документи до кількох організацій. Потім, переміщення такого портфеля спрощується, тому що його не потрібно намагатися запхати в сумку, такий портфель має зручну ручку. Також у таких портфелів зручна застібка, яка не дозволить портфелю відкритися на вітрі. А дизайн такого портфеля надасть вам вигляду солідної та організованої людини.

Поширені запитання:

Що таке портфелі для переміщення документів?

Портфелі для переміщення документів - це канцелярські аксесуари, призначені для зручного та безпечного транспортування документів, файлів та інших матеріалів під час поїздок чи робочих зустрічей.


Які портфелі бувають для переміщення документів?

Портфелі для переміщення документів можуть мати різні розміри, дизайн та матеріали виготовлення. Вони часто оснащені ручками або плечовими ременями для зручного носіння. Внутрішні відділення та кишені дозволяють організувати та розділити документи, канцелярське приладдя та персональні предмети.


Де використовуються портфелі для переміщення документів?

Портфелі для переміщення документів широко використовуються діловими людьми, менеджерами, представниками продажів, студентами та іншими професіоналами, яким необхідно переносити та організовувати велику кількість документів під час робочих поїздок, переговорів чи презентацій. Вони часто застосовуються в офісному середовищі, а також під час відряджень, конференцій чи важливих зустрічей.


Портфелі для переміщення документів Формат А3 придбати по вартості від 61.25 гривень в брендовому інтернет-магазині ТМ «Буромакс». Відправка і доставка продукції з категорій та підкатегорій папки та системи архівації можлива у Миколаїв, Мукачево или Луцьк, а також в будь-які інші населені пункти по Україні зручним для клієнта методом.
На блискавці, пластикові замку З притисками
[alert text]