Notice: Undefined variable: masid in /home/buromax/public_html/fns.php on line 1130

Warning: array_unique() expects parameter 1 to be array, null given in /home/buromax/public_html/fns.php on line 1130

Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/buromax/public_html/content.php on line 908
Пластмасові пружини для палітурки Кількість зшитих аркушів 410 - купить в Киеве и Украине, цена в каталоге магазина «Буромакс»
0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram info@buromax.kiev.ua
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Пластмасові пружини для палітурки Кількість зшитих аркушів 410

Іноді недбале оформлення прибуткових звітів робить їх непомітними, через що керівники компаній упускають перспективні у фінансовому плані проекти. На щастя, сучасна канцелярія представлена ??великим асортиментом винаходів, які можна використовувати для надання презентабельного вигляду та структуризації інформації. Подбайте про документи з товарами компанії Buromax!


Функціональність витратного матеріалу


Якісна та міцна продукція, представлена ??в онлайн каталозі, підходить для брошурування різних типів друкованої продукції: від невеликих календарів до багатолистових звітів. виконують дві основні функції:  • надійно фіксують аркуші;

  • надають добірці акуратного і завершеного вигляду.


Споживачі можуть вибрати елемент кріплення чорного кольору для класичної візуалізації або ж зупинитися на кольоровій спіралі з метою створення гармонійного контрасту з обкладинкою підшивки паперів. Придатним для будь-якої мети універсальним варіантом є вибір витратних матеріалів нейтральних відтінків.


Асортимент інтернет-магазину


Спіральна пружина із пластику стала популярною одразу ж після появи на ринку. З її допомогою споживачі змогли вирішити безліч презентаційних питань та спростити зшивання документів у біндері. Кріпильні вироби часто замовляються співробітниками:  • офісів;

  • друкарень;

  • фотостудій;

  • архітектурно-дизайнерське бюро.


Спіралі активно використовуються всіма організаціями, які надають послуги з оформлення паперів, а також у поліграфічних центрах.


Асортимент вітчизняного виробника включає канцелярські аксесуари з діаметром . Представлені на сайті варіанти підходять для брошурування різної кількості аркушів. За допомогою фільтра можна виставити число елементів, що зшиваються. У каталозі знайдуться варіанти для невеликих друкованих збірок до 20 аркушів, так і для громіздких офісних проектів, що складаються майже з 500 сторінок.


Пропоновані магазином набори складаються з 50 та 100 пластмасових спіралей у різних колірних варіаціях. Червоні та чорні вироби – чудове рішення для оформлення документації. Придбати кріплення можна як в роздріб, так і оптом.


Оформлення замовлення онлайн


Якщо ви хочете покращити ефективність роботи своїх співробітників, рекомендуємо негайно

Поширені запитання:

Пластмасові пружини для палітурки що це таке?

Пластмасові пружини для палітурки - це гнучкі та міцні круглі пружини, які використовуються для зв'язування та палітурки документів або брошур.


Які бувають пластмасові пружини для палітурки?

Ось деякі типи пластмасових пружин для палітурки:  • Стандартні пружини: Прозорі або кольорові пластмасові пружини з рівномірними зубцями, які використовуються для зв'язування документів певного розміру.

  • Пружини з кнопкою: Пластмасові пружини з додатковою кнопкою на кінці, яка допомагає легко відкривати та закривати обкладинку.

  • Суперпружини: Більш міцні та стійкі пружини, які можуть вмістити більшу кількість сторінок та забезпечують більш надійне з'єднання.


Де використовують пластмасові пружини для палітурки?

Пластмасові пружини для палітурки використовуються в різних організаціях, таких як офіси, школи, університети, друкарські центри та інші місця, де потрібно переплітати та організовувати документи чи брошури. Вони використовуються співробітниками, студентами, вчителями, а також власниками бізнесів або приватними особами, щоб створювати професійно виглядаючі та зручні для використання палітурки.


Пластмасові пружини для палітурки Кількість зшитих аркушів 410 купити з вартістю від 0.85 грн за одиницю в офіційному брендовому магазині BUROMAX. Доставка зі складу любої позиції з категорії витратні матеріали можлива в Ірпінь, Полтава или Червоноград та інші міста на території Украини кращим способом для клієнта.
Плівки для ламінування Обкладинки для палітурки
[alert text]