0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Пластмасові пружини для палітурки Кількість листів, що зшиваються 410

Іноді недбале оформлення прибуткових звітів робить їх непомітними, через що керівники компаній упускають перспективні у фінансовому плані проекти. На щастя, сучасна канцелярія представлена ??великим асортиментом винаходів, які можна використовувати для надання презентабельного вигляду та структуризації інформації. Подбайте про документи з товарами компанії Buromax!


Функціональність витратного матеріалу


Якісна та міцна продукція, представлена ??в онлайн каталозі, підходить для брошурування різних типів друкованої продукції: від невеликих календарів до багатолистових звітів. виконують дві основні функції:  • надійно фіксують аркуші;

  • надають добірці акуратного і завершеного вигляду.


Споживачі можуть вибрати елемент кріплення чорного кольору для класичної візуалізації або ж зупинитися на кольоровій спіралі з метою створення гармонійного контрасту з обкладинкою підшивки паперів. Придатним для будь-якої мети універсальним варіантом є вибір витратних матеріалів нейтральних відтінків.


Асортимент інтернет-магазину


Спіральна пружина із пластику стала популярною одразу ж після появи на ринку. З її допомогою споживачі змогли вирішити безліч презентаційних питань та спростити зшивання документів у біндері. Кріпильні вироби часто замовляються співробітниками:  • офісів;

  • друкарень;

  • фотостудій;

  • архітектурно-дизайнерське бюро.


Спіралі активно використовуються всіма організаціями, які надають послуги з оформлення паперів, а також у поліграфічних центрах.


Асортимент вітчизняного виробника включає канцелярські аксесуари з діаметром . Представлені на сайті варіанти підходять для брошурування різної кількості аркушів. За допомогою фільтра можна виставити число елементів, що зшиваються. У каталозі знайдуться варіанти для невеликих друкованих збірок до 20 аркушів, так і для громіздких офісних проектів, що складаються майже з 500 сторінок.


Пропоновані магазином набори складаються з 50 та 100 пластмасових спіралей у різних колірних варіаціях. Червоні та чорні вироби – чудове рішення для оформлення документації. Придбати кріплення можна як в роздріб, так і оптом.


Оформлення замовлення онлайн


Якщо ви хочете покращити ефективність роботи своїх співробітників, рекомендуємо негайно

Поширені запитання:

Пластмасові пружини для палітурки що це таке?

Пластмасові пружини для палітурки - це гнучкі та міцні круглі пружини, які використовуються для зв'язування та палітурки документів або брошур.


Які бувають пластмасові пружини для палітурки?

Ось деякі типи пластмасових пружин для палітурки:  • Стандартні пружини: Прозорі або кольорові пластмасові пружини з рівномірними зубцями, які використовуються для зв'язування документів певного розміру.

  • Пружини з кнопкою: Пластмасові пружини з додатковою кнопкою на кінці, яка допомагає легко відкривати та закривати обкладинку.

  • Суперпружини: Більш міцні та стійкі пружини, які можуть вмістити більшу кількість сторінок та забезпечують більш надійне з'єднання.


Де використовують пластмасові пружини для палітурки?

Пластмасові пружини для палітурки використовуються в різних організаціях, таких як офіси, школи, університети, друкарські центри та інші місця, де потрібно переплітати та організовувати документи чи брошури. Вони використовуються співробітниками, студентами, вчителями, а також власниками бізнесів або приватними особами, щоб створювати професійно виглядаючі та зручні для використання палітурки.


Пластмасові пружини для палітурки Кількість листів, що зшиваються 410 вибрати по ціні від 112.00 грн за одиницю в магазині онлайн Buromax. Доставка напряму зі складу усіх позицій з категорії в каталозі виробника витратні матеріали доступна у Луцьк, Ужгород или Чернівці та в будь-які регіони по Україні зручними клієнту кур'єрськими службами.
Плівки для ламінування Обкладинки для палітурки
[alert text]