0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Ручки гелеві Довжина стрижня 13 см

Гелева ручка – це надійна письмова приналежність, що має вагомі переваги перед аналогом з кулькою, що обертається. Простий інструмент доступний кожному покупцеві, який бажає виводити тонкі лінії на папері. Дізнайтесь ціну на необхідний для будь-якої роботи пристрій від відомого в Україні бренду.


Найкращий вибір для студентів та бізнесменів


Гелеві ручки-ролери мають попит як у школярів, так і в офісних працівників. Інструмент для письма радує широкою палітрою кольорів і насиченими відтінками, якими можна виділяти заголовки і підкреслювати важливі тези. Яскраві кольори пробуджують творчий початок навіть за використання у рутинній роботі. Витончені лінії виглядають акуратно і не заважають сприйняттю тексту.


Недорогі ручки з гелевим стрижнем від Буромакс мають такі переваги: • не залишають слідів на руці;

 • чорнила миттєво висихають;

 • реалізуються в роздріб та оптом;

 • обладнані спеціальною накладкою, яка дозволяє уникнути вислизання;

 • мають стильний корпус;

 • гарантують комфортний лист.


Якщо ви бажаєте оснастити всіх офісних співробітників канцелярськими товарами, варто . Велика покупка заощадить гроші, а також час, який довелося б витратити незабаром на чергове замовлення.


Як зробити покупку?


Онлайн магазин Buromax пропонує купити в Києві гелеву ручку за доступною ціною.Асортимент канцтоварів українського бренду радує різноманітністю та чудовою якістю. Ви приємно здивуєтеся, коли дізнаєтесь, скільки коштують автоматичне письмове приладдя від вітчизняного виробника.


При підборі канцелярських інструментів на сайті інтернет-магазину обов'язково скористайтесь фільтрами. З їхньою допомогою ви знайдете ідеальні товари за такими параметрами: • кількість у наборі;

 • вид механізму;

 • товщина лінії;

 • колір;

 • матеріал корпусу;

 • тип змінного стрижня.


Дізнайтесь, скільки коштує гелева ручка пиши-стирай та інші моделі в онлайн каталозі. Також ви можете відкрити сторінку конкретної товарної позиції, щоб ознайомитися з її характеристиками та розглянути ергономічний дизайн. Якість вже оцінили тисячі студентів, бізнесменів та офісних клерків, які цінують комфортний лист, позбавлений недоліків. Знайдіть своїх фаворитів у великому асортименті канцтоварів Buromax вітчизняної торгової марки.


Поширені запитання:Гелеві ручки, що це?
Гелеві ручки - це тип ручок, які використовують гелеве чорнило.


Які бувають гелеві ручки?
Ось деякі різновиди гелевих ручок: • Звичайні гелеві ручки: Це найпоширеніший тип гелевих ручок, доступних у різних кольорах та товщинах письма. Вони забезпечують плавний і насичений лист.

 • Гелеві ручки з ефектом металевого блиску: Ці ручки містять гелеве чорнило з металевим відтінком або блискітками, створюючи ефектний та яскравий почерк.

 • Гелеві ручки з ефектом фосфоресценції: Ці ручки містять фосфоресцентні чорнила, які світяться у темряві або при освітленні ультрафіолетовим світлом. Вони часто використовуються для виділення та підсвічування важливих інформацій.


Де застосовують гелеві ручки?
Гелеві ручки широко використовуються в офісах, школах, університетах, будинках та інших місцях, де потрібний письмовий вираз. Вони кращі для завдань, які вимагають плавного, яскравого та насиченого листа. Гелеві ручки використовуються людьми різного віку та професій, від студентів та офісних працівників до художників та любителів малювання.


Ручки гелеві Довжина стрижня 13 см вибрати та придбати з ціною від 2.32 гривень за штуку в офіційному брендовому магазині buromax.kiev.ua. Швидка доставка любої позиції з колекції виробника ручки можлива у Бориспіль, Миколаїв или Вишгород та інші куточки по Україні зручним для клієнта методом.
Кулькові
[alert text]