0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Ручки кулькові Довжина 127

вже давно перестала бути примітивним інструментом для фіксації інформації на папері. У сучасних умовах вона набула власного стилю, а спектр способів її застосування значно розширився. Стильний аксесуар зручно лежить у руці та підходить для записів в особистому щоденнику, підписання робочих документів, освоєння каліграфії та навіть малювання. Пропонуємо ознайомитись з асортиментом товарів від українського виробника, щоб вибрати та придбати універсального помічника, який завжди буде з вами.


Особливості біжучого приладдя


Попит мають як автоматичні, так і неавтоматичні ручки. Другий варіант вважається більш бюджетним і має цікаву особливість. Він випускається зі спеціальним ковпачком, що захищає пенал та робочі поверхні від забруднення чорнилом.


Для комфортнішого застосування виробу часто оснащують прогумованими накладками (грипами), завдяки яким забезпечується їх зручна фіксація в руці та можливість уникнути ковзання пальців по корпусу в процесі листа. Обов'язковий для ділової людини і навіть школяра аксесуар має такі переваги: • чорнильна паста не змащується і швидко висихає;

 • продумана конструкція здатна витримувати сильний тиск у довгостроковій перспективі;

 • витрачений стрижень легко замінити на новий.


Кулькові моделі вважаються універсальним рішенням. Вони призначені для використання у будь-яких умовах.З їхньою допомогою маленькі діти вчаться писати, школярі та студенти виконують різні завдання, а офісні співробітники працюють над поставленими завданнями. Широкий спектр застосування товару зробив його одним з найбільш затребуваного канцелярського приладдя.


Найкращий вибір для записування інформації


Інтернет-магазин пропонує стандартні пластикові вироби та стильніші рішення в кольорових та прозорих корпусах. Найчастіше в офісній роботі та освітньому процесі використовуються письмові приладдя з чорним і синім чорнилом. Вони представлені в онлайн каталозі в широкому асортименті. Кожен клієнт може для діловодства та навіть для дітей недорого. При виборі аксесуарів від українського виробника варто звернути увагу на такі параметри: • довжина стрижня;

 • кількість в упаковці;

 • вид механізму;

 • товщина лінії;

 • колір пасти.


Цікавим рішенням буде придбання тонких стрижнів для письма для ручок на підставці. Подібні варіанти підходять співробітникам, які протягом дня активно контактують із клієнтами та підписують з ними документи.


Розмаїття продукції Buromax дозволяє створити функціональне робоче місце з мінімальними грошовими та тимчасовими витратами. Компанія вже не перший рік виробляє якісні канцелярські товари. На нашому сайті ви можете купити кулькові ручки оптом на вигідних умовах.Доставка можлива по всьому Києву та в інші міста України.

Поширені запитання:

Що таке кулькові ручки?

Кулькові ручки - це найпоширеніший і найпопулярніший тип ручок.


Які бувають кулькові ручки?

Ось деякі різновиди кулькових ручок: • Звичайні кулькові ручки: Це найбільш базовий тип кулькових ручок, доступних у різних кольорах та дизайнах. Вони мають простий механізм висування кульки і пишуть на різних поверхнях.

 • Гелеві кулькові ручки: Ці ручки містять гелеві чорнила, які забезпечують більш гладкий і насичений лист. Вони користуються популярністю завдяки своїй комфортній здатності.

 • Кулькові ручки з рідким чорнилом: Ці ручки використовують рідке чорнило, яке забезпечує плавний лист і гарне ковзання кульки. Вони можуть писати рівномірніше і вимагають менше тиску для письма.


Де використовують кулькові ручки?

Кулькові ручки широко використовуються в офісах, школах, університетах, домашній обстановці та інших місцях, де потрібний письмовий вираз. Вони користуються популярністю у людей різного віку та професій, від студентів та офісних працівників до професіоналів та любителів листа. Кулькові ручки зазвичай доступніші за ціною та зручні у використанні.


Ручки кулькові Довжина 127 вибрати та придбати з ціною від 1.65 гривень в магазині онлайн BUROMAX. Доставка напряму зі складу любих товарів з категорії в каталозі виробника ручки доступна в Вишневе, Мукачево или Конотоп та інші куточки по Україні кращим способом для клієнта.
гелеві Пише-стирає
[alert text]