0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Блокноти Формат А6

Сучасне людство стикається з багатьма невідкладними справами. Для досягнення успіху потрібно ні про що не забути і все встигнути, причому в стислий термін. Організувати день і нічого не проґавити допомагають блокноти Буромакс. Це незамінний атрибут успішного та насиченого життя. Здійсніть корисну покупку та забудьте про невміння грамотно розподіляти час!


Купити блокноти: асортимент продукції


Блокнот – універсальна річ, яка завжди під рукою у школярів, студентів, офісних працівників, фрілансерів та бізнесменів. Стильне придбання здатне доповнити будь-яке робоче місце, портфель та стати постійним супутником в активному житті. Численні програми для комп'ютерів та смартфонів досі не змогли замінити перевірений віками інструмент діловодства.


Мультіасортиментний бренд, представлений в Україні, випускає такі товарні позиції: • блокноти, оформлені в діловому стилі, для ведення бізнесу та важливих позначок;

 • масивні видання для планування робочих справ та особистих завдань;

 • оригінальні подарункові екземпляри, що піднімають настрій;

 • паперові вироби з обкладинкою, прикрашеною національним орнаментом.


Оформляйте замовлення та отримуйте оригінальну продукцію в найкоротший термін. Доставка у будь-яку точку країни провадиться за тарифами перевізників. За сумою замовлення від 1000 гривень по Києву товари доставляються безкоштовно. Докладнішу інформацію про пропозицію поділиться консультант магазину.


Параметри вибору блокнотів


Асортименти Buromax представлені десятками доступних найменувань. Зручна панель на сайті дозволяє відсортувати товари за такими критеріями: • гнучка, пластикова, тверда та м'яка обкладинка;

 • тип кріплення (на пружинах горизонтальних та вертикальних, зшивка, клейовий);

 • формат (від В5 до А4);

 • колір блоку;

 • тип паперу;

 • кількість сторінок (від 48 до 96 аркушів);

 • лінівка;

 • щільність матеріалу.


Обкладинки виготовляються із міцних матеріалів із гладкою або фактурною поверхнею. У стандартних варіантах лист наноситься логотип виробника. У каталозі можна знайти паперові вироби із суворим дизайном та яскравими зображеннями. Кожному клієнту вдасться підібрати найбільш підходящий для його стилю варіант. Незалежно від вибору покупка коштуватиме недорого, оскільки виробник славиться ідеальним поєднанням ціни та якості.


Ексклюзивні пропозиції від інтернет-магазину


Купити блокнот із доставкою на нашому сайті вдасться незалежно від мети його придбання. Ручний запис – чудовий спосіб організувати робочий простір та систематизувати інформацію. Письмові нотатки допомагають структурувати потрібні дані, а придбання якісного блокнота приносить ще й естетичне задоволення.


Клієнтам магазину доступні не тільки стандартні пропозиції, а й Популярність електронних носіїв даних не робить паперові носії менш затребуваними. Подібні органайзери, прикрашені візерунком або написом на замовлення, стають пам'ятними подарунками для конкретної людини.


Купити блокноти дешево дуже просто незалежно від того, перебуваєте ви в Києві або в іншому населеному пункті України. Достатньо ознайомитись з асортиментом інтернет-магазину та оформити заявку. Для покупки якісного та довговічного товару вистачить мінімального бюджету. Зробіть вибір між строгою класикою та оригінальним колірним рішенням. Купуйте аксесуар, який радуватиме вас, ваших близьких та колег!Поширені запитання:Який папір підходить для блокноту?
Для блокноту зазвичай використовується папір середньої щільності, щоб забезпечити зручність письма та уникнути просвічування чорнила з однієї сторінки на іншу. Часто використовуються різні види офсетного паперу, який має гладку поверхню та забезпечує гарну письмову поверхню. Товщина паперу може змінюватись в залежності від переваг користувача.


Що таке блокнот?
Блокнот - це переносний пристрій для записів, що складається зі зв'язаного між собою стека сторінок, часто закріплених на одній із сторін. Він призначений для запису нотаток, ідей, списків, завдань та іншої інформації у зручному форматі, який можна легко носити із собою. Блокноти зазвичай мають компактний розмір та жорстку обкладинку для захисту сторінок.


Як використовувати блокнот?
Використання блокнота залежить від ваших потреб та переваг, але ось кілька загальних способів використання: • Запис нотаток: Використовуйте блокнот для запису важливих ідей, нотаток з лекцій, зустрічей чи важливих подій. Блокноти зручні для швидкого запису інформації на місці.

 • Створення списків: Використовуйте блокнот для створення списків справ, покупок, завдань або інших важливих пунктів. Позначте виконані пункти, щоб стежити за прогресом.

 • Планування: Використовуйте блокнот для планування розкладу, зустрічей, важливих подій або просто для організації свого часу. Записуйте дати, часи та інші відомості, які допоможуть вам бути організованими.

 • Творчі записи: Блокноти можуть бути використані для творчих цілей, таких як малювання, ведення щоденника або запису ідей для проектів. Порожні сторінки блокноту пропонують простір для вираження вашої фантазії та креативності.

Блокноти Формат А6 підібрати з ціною від 5.16 грн за одиницю в брендовому інтернет-магазині buromax.kiev.ua. Доставка напряму зі складу усіх позицій з категорії в каталозі виробника паперова продукція можлива у Олександрія, Мелітополь или Херсон і в будь-які інші міста по всій Україні найкращим для клієнта способом.
Блоки паперові Календарі
[alert text]