Notice: Undefined variable: masid in /home/buromax/public_html/fns.php on line 1130

Warning: array_unique() expects parameter 1 to be array, null given in /home/buromax/public_html/fns.php on line 1130

Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/buromax/public_html/content.php on line 908
Лінери, ролери, рапидографы Грип немає - купить в Киеве и Украине, цена в каталоге магазина «Буромакс»
0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram info@buromax.kiev.ua
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Лінери, ролери, рапидографы Грип немає

Лінер – різновид ручок з чорнилом на водній основі, які не просочуються крізь папір.


Ручки – лінери – незамінні для ділових людей, для тих, хто постійно підписує документи. Такий вид ручки забезпечують надійну роботу. Лінії виходять тонкими та чіткими, відсутній ефект потьоків. Завдяки використанню в ручках – лінерах чорнила на водній основі, вони ідеально підходять для креслення, виконання ескізів, малювання.


Лінери дуже практичні у використанні, мають широку колірну гаму та різноманітні дизайни корпусу. Товщина лінії буває від 0,35 до 0,8 мм. Такими ручками можна писати як у вертикальному, так і горизонтальному положенні, що дуже зручно.


Подача чорнила в лінерах відбувається шляхом контактування синтетичного стрижня, пористого волокна та чорнила. Завдяки чому виходять тонкі та безперервні лінії.


Існують також ручки – ролери, які є вдосконаленою подобою кулькових ручок. Єдиною відмінністю є чорнило, засноване на водній основі. Лінії таких ручок виходять більш плавними та чіткими.

Поширені запитання:

Лінери, ролери, рапідографи, що це?

Лінери, ролери та рапідографи - це різні типи ручок, які мають більш тонкий пишучий наконечник і призначені для точної і детальної роботи.


Які вони бувають лінери, ролери, рапідографи?

Ось їх основні характеристики:  • Лінери: Лінери мають дуже тонкий металевий наконечник або голку, які забезпечують точне та тонке лист. Вони часто використовуються в мистецтві, малюванні, кресленні та контурній роботі.

  • Ролери: Ролери мають кульковий наконечник, як у кулькових ручок, але з тоншим діаметром. Вони пишуть гладко та забезпечують більш точну лінію. Ролери широко використовуються в офісній роботі, підписи документів та малюванні.

  • Рапідографи: Рапідографи мають спеціальний наконечник, який контролює потік чорнила, дозволяючи створювати різні товщини ліній. Вони часто використовуються в технічному кресленні, інженерії та детальних ілюстраціях.


Де використовують лінери, ролери, рапідографи?

Лінери, ролери та рапідографи знаходять застосування в різних галузях, включаючи мистецтво, графічний дизайн, архітектуру, інженерію, креслення та документацію. Їх використовують професіонали та любителі, яким потрібний більш тонкий та точний лист або малювання.


Лінери, ролери, рапидографы Грип немає купити з ціною від 9.87 гривень за штуку в офіційному інтернет-магазині ТМ «Буромакс». Швидка відправка любої позиції з колекції виробника письмові приладдя доступна в Миколаїв, Чернівці или Біла Церква і в інші населені пункти на території Украини зручними клієнту кур'єрськими службами.
Ручки Грифелі
[alert text]