0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Зволожувач для пальців Запах ментоловий

Якщо ви щодня стикаєтеся з великою кількістю документації та змушені постійно перевертати аркуші, обов'язково скористайтесь можливістю полегшити свою роботу – купіть зволожувач для пальців від Buromax. Забудьте про звичайну губку, яку потрібно постійно змочувати, щоб полегшити процес перевертання та сортування паперу. Подушечка зі спеціальним гелем допоможе підвищити ефективність праці та забути про плями.


Практичний офісний аксесуар


Подушка для зволоження пальців – це невелика пластикова ємність, всередині якої розташована губка, просочена спеціальним гелевим наповнювачем. Зручність її використання помітна при обробці або перерахунку великої кількості сторінок.


Незвичайна офісна приналежність має такі переваги:  • моментальне та гігієнічне зволоження шкіри, завдяки чому пальці можуть перевертати папір без особливих труднощів;

  • спеціальні накладки фіксують баночку на робочій поверхні;

  • на документації не з'являються сальні плями та сліди;

  • відсутня запах;

  • випадкове перекидання конструкції не має жодних наслідків.


Єдиний ризик використання зволожувача полягає в тому, що в процесі змочування пальців можна перенести бруд на подушечку. Уникнути такого результату можна, якщо очистити руки безпосередньо перед початком робочого процесу.


Гелевий аксесуар набагато зручніший за звичайну вологу губку, тому що:  • не пересихає;

  • експлуатація пристрою не вимагає сторонніх дій;

  • при довгостроковому застосуванні не з'являються запахи.


Український бренд Buromax виробляє сертифіковані канцтовари за доступними цінами. Вибирайте необхідні для офісної роботи вироби, а також замовляйте їх із швидкою доставкою до найвіддаленішого міста України.
Поширені запитання:Що таке зволожувачі для пальців?
Зволожувачі для пальців - це спеціальні пристрої, які допомагають зволожити пальці, полегшуючи сортування та перевертання сторінок у книгах, документах чи інших матеріалах. Вони зазвичай є спонжик або матеріал з вологоутримуючими властивостями, що наноситься на палець.


Чим заправляти зволожувачі для пальців?
Зволожувачі для пальців можна заправляти різними вологоутримуючими речовинами, такими як: Спеціальні рідини для зволоження пальців, які можна придбати в магазинах канцелярських товарів або офісного приладдя. Звичайна вода, яку можна використовувати для зволоження спонжика чи матеріалу зволожувача.


Як використовувати зволожувач для пальців?
Для використання зволожувача для пальців слід нанести невелику кількість засобу на чисті та сухі пальці. Потім м'якими масажними рухами втирати зволожувач у шкіру пальців до повного всмоктування. Рекомендується використовувати зволожувач регулярно, особливо після контакту з водою або за умов підвищеної сухості повітря. Це допоможе підтримувати оптимальне зволоження шкіри, запобігати сухості та тріщинам, а також зберігати її м'якою та доглянутою.

Зволожувач для пальців Запах ментоловий вибрати та придбати з ціною від 61.38 гривень за одиницю в онлайн-магазині ТМ «Буромакс». Швидка доставка любих товарів з категорії офісне приладдя можлива у Лисичанськ, Черкаси или Чернівці та інші міста України любими перевізниками та кур'єрськими службами.
Скріпки і диспенсери Закладки з клейким шаром
[alert text]