0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Гумки для грошей Матеріал натуральний каучук

Не існує більш універсального канцелярського пристосування, ніж гумки для грошей 30 мм або 55 мм. Вони ідеально підходять для зберігання валюти та предметів невеликого розміру. Спочатку аксесуар застосовувався лише у банківській сфері, але спектр його використання значно розширився останніми роками. Лінійки, ручки, олівці, поштова кореспонденція та дрібні письмові атрибути легко скріплюються для компактного та безпечного зберігання.


Різноманітність виробів з каучуку


Вироби з натуральних та синтетичних еластомерів створені для впорядкування робочого простору. Їх використовують такі способи:  • за прямим призначенням (для зберігання та швидкого підрахунку купюр);

  • у рукоділлі та творчості;

  • для закріплення різноманітної тари (пакетів, невеликих коробок);

  • для зберігання паперів рулонами.


Продукція цієї категорії купується дешево оптом магазинами, офісами, банками, освітніми та медичними установами, а також приватними підприємцями. Оптова покупка - гарантія того, що гумки не закінчаться в самий невідповідний момент, а гроші або дрібне приладдя завжди буде надійно скріплено. Каталог українського виробника відповідає потребам як бізнесу, так і приватних осіб.


Сучасний ринок канцелярії пропонує споживачам офісні гумки в широкому асортименті. Компанія Буромакс зробила ставку на яскраві колірні рішення, довговічність, міцність та доступну ціну. Цими перевагами може похвалитися товар далеко не всіх фірм, які конкурують між собою в галузі офісного приладдя.


На нашому сайті ви можете купити гумки для грошей із синтетичних та натуральних еластомерів. Довговічні вироби можуть розтягуватися до 40 см, їх цілісність зберігається повною мірою. Висока міцність та еластичність значно розширюють можливі сфери застосування.


Як вибрати офісний аксесуар?


Якщо ви вирішили поповнити запаси витратного матеріалу, зверніть увагу на зовнішній вигляд продукції. Популярністю користуються як стандартні, і х-образные варіації. Кожен із видів має сильні та слабкі сторони. У будь-якому випадку рішення залишається за споживачем, який вирішує організувати робочий простір максимально ефективно. Як правило, солідні установи використовують скріплювачі традиційної форми, але пропоновані нововведення варті вашої уваги.


У процесі підбору гумових фіксаторів слід взяти до уваги кінцеву мету застосування виробів. Вагомою перевагою цієї групи канцтоварів є необмежений термін експлуатації. З цієї причини варто уважно поставитися до вибору, щоб використовувати пристосування вдома та на роботі протягом довгих років.


У каталозі української компанії споживачам доступні комплекти універсальних гумок вагою 50 грам, 100 грам, 1 кг та навіть 5 кг. Вони підходять для використання у будь-якому температурному режимі. Широкі кольорові аксесуари виручають не тільки під час роботи з грошима, але й у неймовірно великій кількості побутових ситуацій.


Покупка канцтоварів онлайн


Каучуковими фіксаторами зручно скріплювати стоси візиток, кишенькових календарів, листівок та інших компактних друкованих документів. В інтернет-магазині на вас чекає великий асортимент витратних матеріалів від вітчизняного виробника. Орієнтуйтесь на ширину та кількість елементів в упаковці. Цінова політика вас приємно порадує, як і оперативна доставка в Київ, Харків, Одесу, Дніпро та інші населені пункти України. Вибирайте якість, доступні ціни та довговічність!Поширені запитання:
Що таке гумки для грошей?
Гумки для грошей – це еластичні смужки або петельки з гумового матеріалу, призначені для зв'язування грошових купюр чи інших документів.
Які бувають гумки для грошей?
Гумки для грошей можуть бути різних розмірів та кольорів. Вони можуть бути тонкими та вузькими, щоб обв'язувати невеликі пачки грошей, або ширшими та міцнішими для зв'язування великих купюр або товстих пачок документів. Гумки можуть бути одноразовими або багаторазовими, залежно від їх якості та призначення.
Де використовують гумки для грошей?
Гумки для грошей використовуються для зручності та безпеки зберігання грошових купюр або документів. Вони обв'язуються навколо пачки грошей або документів, щоб утримувати їх разом і запобігати їх розлітанню або втраті. Резинки також можуть використовуватися для поділу та організації різних категорій грошей або документів усередині портфеля чи папки. Вони широко застосовуються у банківському та фінансовому секторі, офісах, магазинах, а також у повсякденному житті для впорядкування та зберігання коштів та документів.

Гумки для грошей Матеріал натуральний каучук вибрати та придбати з ціною від 12.59 гривень за одиницю в інтернет-магазині Buromax. Доставка зі складу любої позиції з колекції витратні матеріали доступна в Краматорськ, Кропивницький или Кам'янець-Подільський, а також інші міста України найкращим и нійбільш вигідним для клієнта способом.
Обкладинки для палітурки Батарейки
[alert text]