0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

клей Маса 15 г

Інтернет-магазин Buromax пропонує українським споживачам придбати якісні канцтовари різного призначення, включаючи клей. Товари цієї категорії підходять для швидкого та надійного скріплення дерев'яних, пластикових, паперових, металевих чи гумових поверхонь між собою. В офісній діяльності вони потрібні для склеювання паперів паперу та картону. Канцелярський клей відрізняється формою, складами, ємністю та іншими характеристиками, на які важливо звернути увагу на вибір.


Клей для творчості та роботи


Канцелярський клей ПВА виготовляється згідно з галузевими стандартами, а його ціна при цьому доступна кожному покупцеві. На цій сторінці можна підібрати більш густі або рідкі склади в пляшці, а також у формі олівця та клейового пістолета.


Для вихованців дитячих садків та школярів краще придбати густий клейовий склад. Він демонструє універсальність за доступної вартості, підходить для різних виробів, що виконуються на уроках праці. Його компоненти гарантують надійну фіксацію навіть за впливу руйнівних чинників ззовні. Рідкий клей ПВА, вартість якого вказано під артикулом, сподобається учням старших класів. Також він стане у нагоді студентам, яким потрібно вклеювати у звіти роздруковані таблиці, схеми або малюнки. Екологічно безпечні та якісні компоненти, що використовуються на виробництві Buromax, гарантують, що папір та картон будуть надійно склеєні лише за кілька секунд без шкоди навколишньому середовищу.


Широкий асортимент клейових рішень


Останнім часом зростає популярність на клей-ролер, але й звичніші варіанти повноцінно справляються зі своїм призначенням. Клей для паперу та картону сприяє швидкому виконанню робочих доручень, а також робить творчість максимально приємним процесом. При виборі компактного канцелярського аксесуара варто звернути увагу на різні характеристики, які добре зібрані у фільтрах на сайті інтернет-магазину Buromax: • тип – ПВА, силікатний, суперклей;

 • діаметр;

 • колір – білий, чорний, прозорий;

 • вид – олівець, тюбик, флакон;

 • обсяг;

 • маса.


У місті Київ купити клей ПВА можна за тією ж ціною, що в будь-якому іншому куточку країни. Вартість встановлюється залежно від обсягу, складу та конструкції. Як правило, найдорожче коштує суперклей через властивості, які має.


Вся Україна може купити канцелярський клей від українського бренду із зручним дозатором та принципом нанесення складу на поверхню. Ці параметри підбираються в залежності від особистих переваг і не впливають на функціональність виробів. У широкому асортименті ви обов'язково знайдете варіант під власні цілі, а також зможете оформити оптове замовлення на вигідніших умовах, щоб оснастити канцтоварами не лише себе, а цілу групу людей. Buromax подбав про впровадження якісної канцелярської продукції у ваше офісне життя.
Поширені запитання:Які бувають види клею для офісу?
Для офісних потреб існує кілька видів клею: • Палички клею: тверді стрижні клею, які можуть бути нанесені безпосередньо на папір чи інші поверхні.

 • Рідкий клей: рідка речовина, яка наноситься пензликом або аплікатором та застосовується для склеювання різних матеріалів.

 • Клейка стрічка: смужка із двостороннім клейовим шаром, яка використовується для склеювання паперу або інших легких матеріалів.

 • Скотч: клейка стрічка з прозорої пластмаси з клейовим шаром на одній стороні, яка використовується для склеювання пакувальних матеріалів та паперу.


Як використовувати офісний клей?
Застосування офісного клею залежить від його типу: • Палички клею просто наносяться на поверхню і потім пресуються, щоб склеїти матеріали.

 • Рідкий клей наноситься тонким шаром на одну з поверхонь, що склеюються, потім вони пресуються разом і залишаються на час, щоб клей висох.

 • Клейка стрічка або скотч просто прикладаються до однієї поверхні, потім інша поверхня натискається на неї, щоб склеїти.


Що таке клей?
Клей - це речовина, яка використовується для з'єднання чи склеювання різних матеріалів. Він має в'язку або липку консистенцію і здатний утворювати міцне з'єднання між поверхнями. Клей широко застосовується у різних галузях, таких як ремонт, рукоділля, будівництво, виробництво і навіть у повсякденному житті. Існує безліч різних видів клею, включаючи клеї на основі води, розчинників, епоксидні клеї, клейкі стрічки та інші, кожен з яких призначений для певних матеріалів та завдань склеювання.

клей Маса 15 г підібрати по ціні від 3.26 гривень за штуку в магазині buromax.kiev.ua. Швидка доставка товарів з категорії в каталозі виробника офісне приладдя можлива в Вишгород, Луцьк или Кам'янець-Подільський та інші міста в межах України національними службами-перевізниками.
Біндери (затискачі) Коректори
[alert text]