0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Папки з файлами Формат А4

Вічна рутина в невеликих офісах і великих корпораціях може набриднути навіть найтерплячішим співробітникам. На щастя, є , які допомагають упорядкувати обіг документів і забути про хаос на робочому місці. З ними ви і не згадаєте про довгий пошук договорів та звітів, які потрібні начальникові цієї секунди. Просто відсортуйте дані за категоріями та вправно виймайте потрібні аркуші. З таким підходом ваше робоче надбання буде у безпеці!


Застосування в роботі


Ціна на папки канцелярські повністю відповідає очікуванням, які вони неодноразово виправдовують у процесі використання. Найчастіше подібні архівні системи закуповуються оптом для великих підприємств та масштабних проектів. Файлова конструкція сприяє розподілу та накопиченню паперів без експлуатації швидкозшивача. У разі потреби листи легко вилучаються та повертаються на колишнє місце.


Виробом для діловодства зручно користуватися з метою ефективного поточного документообігу та зберігання архівних записів. З дисплейними книгами легко працювати і навіть поєднувати завдання різних напрямків.


Вибір системи архівації


Люди, які щодня стикаються з документами, замислюються про необхідність А4, А5 та А3 для зберігання аркушів різного призначення. Формат паперів, що використовується, багато в чому визначає вибір в інтернет-магазині, але потрібно враховувати й інші характеристики:  • товщина файлів (25 та 30 мкм);

  • індекс (змінний, відсутній);

  • кількість мультифор у продукті (від 10 до 100 файлів);

  • матеріал;

  • товщина (від 450 до 950 мкм);

  • колір (чорний, сірий, фіолетовий, асорті).


Кожен покупець зможе знайти підходящу йому папку серед товарів серій Jobmax, Barocco та Professional. Конструкція із пластику або картону відмінно підійде для щоденної документації, накопичення важливих звітів та утримання незначної кількості паперів. Використання кольорових рішень допоможе виконати сортування та полегшити пошук конкретної справи. Цією рекомендацією користуються всі досвідчені офісні працівники.


Як купити тонкі та товсті папки?


Продукція Буромакс радує покупців не лише чудовою якістю, а й приємними цінами. Оформлення замовлення на сайті не займає багато часу, а при виникненні запитань можна проконсультуватись з менеджерами. Декілька способів оплати та комфортне обслуговування – вагомі переваги нашого сервісу. Тут на вас чекає доступна та якісна канцелярія, яка завжди в наявності та готова доповнити стриману атмосферу офісу.


Хочете спростити робочий процес та структурувати інформацію? Тоді вам потрібно . Вони подбають про ваші папери, захистять їх від механічного впливу та інших факторів, а також допоможуть в організації документообігу.Замовляйте офісні вироби з доставкою по Києву та інші населені пункти України. Заявки швидко обробляються менеджерами, а покупці одержують оригінальний товар!

Поширені запитання:

Що таке папки із файлами?

Папки з файлами - це канцелярське приладдя, призначене для організації та зберігання документів. Вони зазвичай мають формат папки і містять файли або кишені, в які можна поміщати папери.


Які бувають папки із файлами?

Папки з файлами можуть мати різні розміри, формати та способи закріплення. Вони можуть бути однокришковими або двокришковими, мати застібки-кнопки, гумки або замки-блискавки. Усередині папок можуть бути окремі файли або кишені для поділу та організації документів.


Де використовуються папки з файлами?

Папки з файлами широко використовуються в офісах, навчальних закладах та інших місцях, де потрібно впорядкувати та зберігати паперові матеріали. Їх використовують співробітники, студенти, адміністративний персонал та інші для організації та захисту документів. Папки з файлами забезпечують зручність у використанні, дозволяють швидко знаходити потрібні документи та захищають їх від пошкоджень та втрати.


Папки з файлами Формат А4 купити по вартості від 22.16 грн за одиницю в магазині ТМ «Буромакс». Відправка і доставка любих товарів з категорій та підкатегорій папки та системи архівації можлива в Бориспіль, Павлоград или Ужгород, а також в будь-які інші населені пункти в кордонах Украини найкращим для клієнта способом.
Конверти Куточки
[alert text]