0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Папки-конверти Фактура глянсовий

Папка-конверт – це папка, яка своїм виглядом нагадує пластиковий конверт формату А4. Призначена для зберігання та транспортування документів. Має дуже зручну застібку у вигляді липучки або кнопки. У кожному офісі, під час будь-якої діяльності, збирається безліч різноманітної паперової документації.


Папка – це певна оболонка, призначення якої – зберегти належний зовнішній вигляд документа якомога довше. На ринку зараз представлено просто величезну кількість різноманітних папок, папки-швидкозшивачі, папки-реєстратори, папки на резинках, папки-куточки, підвісні папки-файли, і т.д.


Матеріал, з якого виготовляють папки різний, переважно використовують недорогі матеріали, з якими зручно працювати. Наприклад, м'який пластик, твердий пластик, картон. Ці матеріали дозволяють експериментувати з колірною гамою і формою самої папки. Зручності пластикових папок є очевидними. По-перше, це доступна ціна, по-друге, це велика різноманітність у кольорах, по-третє, це стійкість до пошкоджень. Також багато компаній пропонують послуги на замовлення пластикових папок на замовлення, або нанесення логотипу компанії на папку.

Поширені запитання:

Що таке папки-конверти?

Папки-конверти - це спеціальні канцелярське приладдя, що є поєднанням папки і конверта. Вони використовуються для зберігання та перенесення документів та паперів.


Які бувають папки-конверти?

Папки-конверти можуть мати різні розміри та формати, зазвичай з відкидною кришкою, яка захищає вміст від пилу та пошкоджень. Вони можуть мати різні засоби закріплення, такі як гумка, кнопка або липучка.


Де використовуються папки-конверти?

Папки-конверти широко використовуються в офісах, бізнес-середовищі та домашніх умовах. Вони зручні для організації та зберігання різних документів, таких як листи, рахунки, контракти та інші паперові матеріали. Папки-конверти також дозволяють легко переміщати документи з одного місця в інше, забезпечуючи безпеку та збереження вмісту.


Папки-конверти Фактура глянсовий вибрати з мінімальною вартістю від 3.60 гривень за штуку в монобредовому магазині buromax.kiev.ua. Відправка і доставка любої позиції з категорії в каталозі виробника папки та системи архівації доступна у Луцьк, Олександрія или Мукачево, а також в будь-які інші населені пункти в межах України службами-перевізниками.
З притисками З файлами
[alert text]