0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Папки на кільцях Формат А5

Упорядкування документації займає багато часу? дбає про систематизацію та збереження звітів, а також підвищить продуктивність робочого процесу. Канцелярський пристрій забезпечує швидкий пошук затребуваних начальником звітів і дозволяє забути про багатогодинне сидіння в архіві. Стильний офісний аксесуар гармонійно вписується в будь-який інтер'єр, привносить нотки строгості та впорядкованості, а також називається байндером.


Асортимент виробів


Канцелярські товари цієї категорії представлені в інтернет-магазині у широкій різноманітності. купити папку на 2, 3 або 4 кільця, але це не єдиний параметр, на який варто звернути увагу. Вироби із кільцевим механізмом відрізняються такими функціональними особливостями:  • діаметр кілець;

  • матеріал обкладинки;

  • тип механізму;

  • формат аркушів;

  • ширина корінця;

  • колір.


Найбільшим попитом користуються байндери на два та чотири кільця діаметром до 70 мм. Папки з великою місткістю мають затискач, який гарантує додаткову фіксацію важливих паперів. Всі представлені на сайті конструкції щільно захлопуються та забезпечують надійний захист документації, але водночас легко відкриваються.


Широка кольорова гама продукції українського виробника дозволяє сортувати різні типи інформації за окремими портфелями. Система архівації підходить для зберігання не лише звітів, а й договорів та квитанцій.Для ідентифікації вмісту зручно використовувати нумерацію та закладки.


або А5 може мати м'яке або тверде покриття. Як правило, варіанти з картону та поліпропілену складно використовувати у поїздках, тому що тверда обкладинка багато важить. Мобільнішими вважаються пластикові моделі. Пластик, з якого вони виготовлені, відповідає європейським стандартам якості, завдяки чому вироби не втрачають форми та гарантують збереження важливих паперів.


Ідеальне рішення для діловодства


– це універсальна та неймовірно зручна приналежність, без якої складно уявити ефективну офісну діяльність. Безлад на робочому столі заважає виконувати поточні завдання від керівництва, а також ускладнює пошук документів через відсутність їх систематизації. Обсяги паперових завалів з часом тільки збільшуються, а втратити важливий звіт неймовірно просто. Вирішити проблему робочого хаосу за допомогою канцтоварів Буромакс.


У нашому інтернет-магазині ви можете купити папки на кільцях за приємними цінами, а також скористатися послугою друку на замовлення. Офісна продукція українського виробника виготовляється за загальноприйнятими стандартами. Багато клієнтів вже встигли оцінити її якість, надійність, зручність та тривалий термін експлуатації.


Заповнюйте кошик прямо зараз та отримуйте канцелярію в будь-якому місті України. Не забувайте про можливість проконсультуватися з менеджером у процесі оформлення замовлення на сайті.

Поширені запитання:

Що таке папки на кільцях?

Папки на кільцях - це канцелярське приладдя, що складається з обкладинки та механізму на кільцях, які дозволяють утримувати та організовувати документи.


Які бувають папки на кільцях?

Папки на кільцях можуть бути різних розмірів та місткості, залежно від кількості документів, які потрібно зберігати. Вони можуть мати кільця різного діаметра, зазвичай від 1 до 4 кільця, щоб легко додавати або видаляти листи. Обкладинки папок на кільцях можуть бути виконані з різних матеріалів, таких як картону, пластику або шкіри.


Де використовуються папки на кільцях (обручках)?

Папки на обручках широко використовуються в офісах, школах, університетах та інших навчальних закладах. Вони ідеально підходять для організації та зберігання документів, таких як звіти, презентації, контракти, реферати та інші паперові матеріали. Папки на кільцях дозволяють зручно впорядкувати документи, легко додавати або видаляти сторінки, а також ділити їх на розділи за допомогою вкладок або дільників. Їх часто використовують офісні працівники, студенти, викладачі та всі, хто потребує організації та зберігання своїх документів.


Папки на кільцях Формат А5 вибрати по вартості від 31.17 гривень за одиницю в монобредовому магазині buromax.kiev.ua. Доставка зі складу любої позиції з категорії в каталозі виробника папки та системи архівації доступна у Кременчук, Кропивницький или Конотоп та інші міста в межах України потрібними клієнту службами-перевізниками.
Лотки для паперу Швидкозшивачі
[alert text]