0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Файли Фактура глянсовий

Кожна людина, яка працює з документацією, знає, як важливо правильно організувати її зберігання та вберегти від пошкоджень. Не дивно, що такий продукт як файл для паперу має підвищений попит серед офісних співробітників, а також застосовується школярами та студентами. Він необхідний для підшивки, захисту та зберігання робочих паперів, квитанцій, рефератів, звітів та інших документів. Тільки уявіть, лише одна крапля води на документі може значно підмочити репутацію офіс-менеджера, якщо вона була поставлена ??на лист, який потрібен зараз.


Виробник Буромакс випускає файли горизонтальної та вертикальної орієнтації різної товщини, фактури, кольору та формату. Вивчайте віртуальний каталог, щоб зробити вигідне придбання дешево та в два кліки!


Принцип використання канцелярської приналежності


Візуально мультифор виглядає як прозорий пакет з поліпропілену. Впровадження сучасних технологій на виробництво Buromax дозволяє випускати продукцію зеленого, синього, фіолетового та червоного кольорів. Такі яскраві рішення анітрохи не змінюють стриманого вигляду канцелярської приналежності. Вона так само вписується в офісний стиль, а велика кількість кольорів спрощує роботу офісним співробітникам. Сортування документації за колірною гамою дозволяє знаходити потрібні звіти за дві секунди без монотонного вивчення інформації.


Файли оптом: формат та щільність


Виробництво мультифори різних форматів потрібне для зберігання різних типів паперів. Найчастіше купуються файли для стандартних аркушів А4. Формати А1, А2 та А3 випускаються для впорядкування креслень та документів великого розміру. Товсті файли А5 надійно захищають сторінки, що відповідають розміру блокнотних та зошитових листів. Вони представлені глянсовими та матовими варіантами з антивідблисковою поверхнею.


У каталозі нашого інтернет-магазину ви знайдете кольорові та прозорі файлики щільністю від 30 до 190 мкм. Для довгострокового архівування даних підходять товари навіть із найнижчою щільністю. Як правило, подібні аркуші зберігаються в спеціальних папках, завдяки чому збереження інформації зростає в кілька разів, як і спрощується доступ до неї. .


Покупка товару в інтернет-магазині


Зовсім необов'язково відвідувати спеціалізовані торгові точки, щоб купити файли в Києві. Досить ознайомитись з асортиментом інтернет-магазину та підібрати оптимальний для себе варіант. Зручні фільтри скорочують процес пошуку мультифори у каталозі. До того ж разом з файлами, що розповсюджуються комплектами від 10 до 100 штук, можна придбати інші канцелярські приладдя, які обов'язково знадобляться в офісі.


Продукція за доступними цінами доставляється по Києву та в інші міста України в найкоротші терміни. Ознайомтеся з її умовами у розділі «Доставка та оплата». Підтримайте вітчизняного виробника у процесі організації робочого простору. Оточіть себе якісною канцелярією та створіть затишний офісний куточок!

Поширені запитання:

Що таке канцелярські файли?

Файли - це спеціальне організаційне приладдя, що використовується для зберігання та впорядкування документів та паперових матеріалів.


Які бувають канцелярські файли?

Файли можуть бути різних типів та форматів. Деякі з них включають папки на гумках, папки-швидкозшивачі, папки-реєстратори, папки-грифелі та ін. Вони можуть мати різні кольори, розміри та механізми закріплення, такі як кнопки, гумки або скоби.


Де використовуються канцелярські файли?

Файли широко використовуються в офісах, навчальних закладах, архівах, бухгалтерських відділах та інших місцях, де необхідно організувати та зберігати документи. Вони є невід'ємною частиною офісної та ділової роботи. Файли використовуються співробітниками, студентами, адміністративним персоналом та іншими людьми, яким необхідно організувати та забезпечити доступність документів та паперових матеріалів.


Файли Фактура глянсовий придбати з вартістю від 14.61 грн за штуку в офіційному інтернет-магазині BUROMAX. Швидка доставка любих продуктів з категорії офісне приладдя доступна в Лисичанськ, Буча или Суми і в будь-які інші міста України службами-перевізниками.
Біндери (затискачі)
[alert text]