0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Закладки Кількість в упаковці 125 шт

Без зошитів, папок, записників та інших канцтоварів складно уявити офісну діяльність та повсякденне життя. Бренд Buromax випускає чимало виробів, які не втрачають актуальності незалежно від способу життя та сфери роботи будь-якої людини. Самоклеючий блок закладок – один із аксесуарів, необхідність якого можна не пояснювати.


Закладки будь-якого формату призначені для багатосторінкових блокнотів та книг. З їхньою допомогою вдається швидко знаходити конкретну інформацію після її попереднього виділення та структуризації. Невеликі клейкі вироби дуже практичні, а ще функціональні завдяки різноманітності використовуваних виробником кольорів. Пропонуємо ознайомитися з асортиментом офісного приладдя на сторінці та зробити покупку, що підвищує ефективність офісних та домашніх завдань.


Вибір корисних аксесуарів для роботи та навчання


Закладки, що клеяться, створені, щоб швидко кидатися в очі для повідомлення людини про щось. Для цього вони випускаються у різних колірних рішеннях навіть у межах одного комплекту. Жовті, зелені, рожеві, сині та фіолетові аксесуари особливо стануть у нагоді студентам, які щодня обробляють великі обсяги інформації в книгах та власноручно написаних конспектах. Не менш важливо придбати подібні смужки офісним співробітникам, діяльність яких тісно пов'язана з обробкою великої кількості інформації на паперових носіях. Відмінними кольорами можна робити нотатки різного рівня важливості або просто орієнтуватися на смакові уподобання при виборі компактних офісних помічників. Усього чотирьох відтінків в упаковці достатньо, щоб зробити яскравішою та ефективнішою роботу як науковців, так і фахівців із бухгалтерії, в якій документація часто подається на підпис.


Асортимент закладок Buromax


Український бренд випускає кольоровий набір закладок, що клеїться, в широкому асортименті. Лише однієї смужки достатньо, щоб відзначити для себе певний текстовий абзац або цілу сторінку книги. Примітно, що для фіксації використовується спеціальний липкий шар, який не ушкоджує сторінки та підлягає зняттю. Також на поверхні виробів можна залишати нотатки.


Якщо ви хочете, щоб клейка пластикова закладка з'явилася у вашому домашньому або офісному наборі канцтоварів, не забудьте врахувати такі характеристики: • кількість в упаковці – від 100 до 400 шт, деякі комплекти ідеально підходять для забезпечення діловими аксесуарами співробітників офісу;

 • різноманітність кольорів – чим більше варіантів пропонується клієнту, тим простіше йому буде надалі знаходити зазначені дані у паперовому носії;

 • розмір;

 • тип – пластиковий, паперовий.


Купуйте самоклеючі пластикові закладки в нашому інтернет-магазині Buromax за доступною ціною в роздріб або оформляйте оптову покупку на вигідних умовах. Різноманітність способів оплати та доставки канцтоварів вас приємно порадує.


Поширені запитання:Що таке закладки?
Закладки - це невеликі предмети, які використовуються для позначення сторінки в книзі або журналі, щоб повернутися до неї пізніше без необхідності шукати потрібне місце. Вони часто є смужками з пластику, паперу або тканини з декоративними елементами на одному кінці.


Із якого матеріалу роблять закладки?
Закладки можуть бути виготовлені з різних матеріалів, включаючи • Папір: прості закладки часто виготовляються з картону, тонкого паперу або картонки.

 • Пластик: закладки із пластику можуть бути міцними та гнучкими, з додатковими декоративними елементами.

 • Тканина: закладки можуть бути пошиті з різних видів тканин, таких як шовк, лляна або бавовняна.

 • Метал: деякі закладки можуть бути виготовлені із металу або мати металеві аксесуари для кріплення.


Де використовуються закладки?
Закладки можуть бути використані людьми різного віку та професій, включаючи: • Читачів книг: закладки дозволяють їм зберігати місце читання в книзі, щоб повернутися до неї пізніше.

 • Студентів та школярів: закладки допомагають їм відзначати важливі сторінки у підручниках чи навчальних матеріалах.

 • Офісні працівники: закладки можуть використовуватись для позначення важливих сторінок у документах або для організації робочих матеріалів.

 • Любителів читання журналів і газет: закладки дозволяють їм зберігати сторінки з статтями або інформацією, що цікавлять.

 • Людей, які ведуть дослідження або займаються проектами: закладки допомагають їм відзначати та організовувати джерела та важливі відомості. Закладки - це практичні та зручні предмети, які допомагають організовувати читання та роботу з паперовими матеріалами.

Закладки Кількість в упаковці 125 шт вибрати та придбати з ціною, котра починається з 8.20 гривень за одиницю в монобредовому магазині Buromax. Швидка доставка продукції з колекції виробника офісне приладдя можлива у Черкаси, Луцьк или Біла Церква, а також інші міста на території Украини службами-перевізниками.
Зволожувач для пальців Стругачки
[alert text]