0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram info@buromax.kiev.ua
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Архівні бокси та короба Тип папка-бокс

При офісній роботі процесу зберігання документації відводиться важлива роль. У будь-який момент співробітникам можуть знадобитися важливі папери, які потрібно оперативно знайти для продовження активної діяльності. Що ж варто придбати для впорядкування документів?


– спеціальний виріб з гофрокартону для раціоналізації простору, де зберігаються звіти, відомості та доповіді. У ньому можна накопичувати не лише текстову та графічну інформацію, а й старовинні фотографії. Продумана конструкція захищає матеріали від вологи, прямих сонячних променів, механічних пошкоджень та різких перепадів температур.


Заповнені бокси зручно складати у спеціальні контейнери, щоб пізніше відправити до архівного відділу. Місткість та міцність – головні переваги подібної продукції.


Розмаїття архівних виробів


Для оптимальної організації рекомендуємо придбати кольорові . Це рішення не лише розбавить стриманий стиль приміщення, а й виконає одне з функціональних призначень. Використання різнокольорових папок допомагає структурувати інформацію за важливими критеріями та швидко знайти її за кольором при необхідності розглянути в робочому процесі. При такому підході швидкість обробки даних та продуктивність працівників значно збільшуються!


Для компактного розподілу зібраного в папки матеріалу використовуються .Вони мають дуже жорстку конструкцію і не піддають вмісту впливу зовнішніх факторів, здатних вплинути на його безпеку. Звичайно, картон не такий стійкий як пластик, але властивостей цього матеріалу цілком достатньо, щоб не перейматися станом документації.


Вибір товару в нашому інтернет-магазині


У каталозі Буромакс ви знайдете велику кількість контейнерів для архівації. Усі вони прискорюють процедуру пошуку потрібного документа до лічені хвилини. До того ж, на кожній стороні виробу можна зробити напис, щоб позначити вміст.


При виборі продукції серії JOBMAX варто скористатися фільтром та відібрати товари за такими параметрами:  • колір покриття (фіолетовий, світло-коричневий, бірюзовий);

  • тип (папка-бокс, короб);

  • розмір корінця (від 80 до 150 мм).


У разі виникнення запитань звертайтеся до компетентних менеджерів. Вони сприяють оптимальному вибору залежно від потреб офісу.


Оформлення та доставка замовлень


Не витрачайте час на пошук офісного обладнання, ви можете купити короб для архівації за доступною ціною у два кліки. Вивчайте асортимент інтернет-магазину та вибирайте якісну продукцію від вітчизняного виробника. Замовлення легко оформляється в режимі онлайн та швидко обробляється менеджерами. Доставка коробів та супутнього канцелярського приладдя можлива не тільки по Києву, але й по всій території країни.


Подбайте про збереження звітів вашої компанії та стильному вигляді робочої зони прямо зараз!Поширені запитання:
Що таке архівні канцелярські бокси?
Архівні бокси та короби - це спеціальні контейнери, призначені для зберігання та організації архівних документів та матеріалів.
Які бувають архівні бокси?
Архівні бокси та короби можуть бути різних розмірів та форм, зазвичай виготовляються з картону чи пластику. Вони можуть мати кришку для захисту вмісту та мітки для ідентифікації. Також існують спеціалізовані архівні системи, що включають полиці, комірки або модулі, які забезпечують зручнішу організацію та доступ до архівних матеріалів.
Де використовуються архівні бокси та короби?
Архівні бокси та короби використовуються в офісах, архівах, бібліотеках, юридичних фірмах, навчальних закладах та інших місцях, де потрібне довгострокове зберігання та організація великих обсягів архівних документів. Вони допомагають упорядкувати та захистити документи від пилу, вологи, світла та інших факторів, які можуть негативно впливати на їх збереження. Архівні бокси та короби також можуть використовуватись у домашніх умовах для зберігання сімейних архівів, особистих документів чи інших важливих матеріалів.

Архівні бокси та короба Тип папка-бокс підібрати по вартості від гривень за штуку в монобредовому магазині buromax.kiev.ua. Швидка доставка любих продуктів з колекції папки та системи архівації доступна у Кропивницький, Луцьк или Вишгород, а також в будь-які інші населені пункти по всій Україні любими перевізниками та кур'єрськими службами.
Реєстратори
[alert text]
Шановні відвідувачі!

На сайті ведуться технічні роботи та можуть спостерігатися проблеми з оформленням замовлення. У робочий час магазину замовлення можна зробити по телефону або через зручний для вас месенджер. Дякую за розуміння!